lista artukułów

Strefa Mroku Rammsteinfreutu - Co stało się w Rammsteinfreucie?

Opublikowano 2022-12-16 00:05:38 przez Femme Mystere
Czas czytania: 50 sec.

Dziś w godzinach porannych mieszkańcy wsi północnych rejonów Rammsteinfreutu mogli obserwować niecodzienny widok. Co wydarzyło się w Rammsteinfreucie?

Obudził mnie dziwny dźwięk. Hałasy, metaliczne odgłosy. Od razu wyszedłem na podwórko, żeby spuścić psa. Wtedy zobaczyłem to… - relacjonuje Janusz Wąs.

maxresdefault.jpg

- Drogą jechał niekończący się konwój wojskowych ciężarówek i innych maszyn. Nigdy nie widziałem czegoś takiego. – mówi z przejęciem.

Mieliśmy dużo szczęścia, że nas nie wysiedlono jak tych biedaków z okolic Siegerstadt. Moja ciotka Mariola została bez dachu nad głową! A mieszkała tylko 30 kilometrów stąd! – dodaje jego żona, Krystyna Wąs.

1afd9bccfa07bc17cb26787932c3e56e.jpg

W ciągu zaledwie kilku godzin porannych, wojsko rozstawiło mur kolczasty wokół wyznaczonej strefy wysiedlonych miejscowości. Możemy tylko domyślać się, co będzie się tam odbywało.

Działania wojska na tym terenie są ściśle tajne. Niestety nie możemy zdradzać przeznaczenia terenu. – wyjaśnia rzecznik prasowy Freutreggera Mieszko Pierwszy. – Powiamidomy państwa, jeśli tylko będziemy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację.

grafik.png

Mieszkańcy Freutu już dzisiaj nazywają strefę wojskową „Strefą Mroku Rammsteinfreutu”.


Komentarze